Lubiane i używane. Bo tradycyjne. 

Oprawione w drewniane walki tworzą z przedmiotem historii nierozłączną parę.

Mapy ziem i wód, miasta, zamki, architektura, malarstwo, rzeźba, sztuka użytkowa, pismo, herby, kalendaria, sceny z życia codziennego, ważne wydarzenia, walki, kierunki ruchów wojsk, migracje ludności, ubiory, religie, informacje, dane statystyczne, ludność, ustrój, języki …

Nie sposób wymienić wszystkich elementów i nie ma takiej potrzeby, skoro obraz wart jest więcej niż 1000 słów. Przyjrzyjcie się więc mapom, ich zawartości i rozmiarom. Może coś dla siebie wybierzecie.

Nasze mapy mogą być w wersji mini, dla młodych historyków – jako nie tylko ozdoba ich pokoju, ale i źródło wiedzy ulubionego okresu. Mogą być w kilku innych rozmiarach, aż do wersji maxi – 200x150cm – jedno lub dwustronne, zwanych przez nas DUO. Największe rozmiary  wykorzystywane są przeważnie w szkołach, urzędach lub firmach, których działalność lub właściciel związani są z dawnymi dziejami.

Wszystkie mapy są obustronnie foliowane i bardzo wytrzymałe, dlatego na oprawę i folię udzielamy 5 lat gwarancji

Tym mapom nie zaszkodzi spotkanie z wodą czy długopisem. Nie ma obaw, że zostaną plamy po jogurcie czy kanapce z keczupem. Można je łatwo usunąć.

Zachęcamy, by uczniowie przyglądali im się z bliska. By pokazywali palcami i zakreślali obszary.  Ta bliskość sprawi, że i historia stanie się dla nich mniej odległa i bardziej osobista.

Pełną ofertę map i plansz, ich rozmiarów, cen oraz pozostałe informacje znajdziecie w naszym SKLEPIE